zjentek

Jsou zdánlivě zbytečné otázky potřebné, nebo jsou nepotřebné?

Co na světě vyvolá taková zdánlivě zbytečná otázka? Kam povede? Podotýkám, že zeptat se můžeme na cokoli a to kdekoli. Třeba na úřadě. Buď se tam zeptáme, anebo se tam vůbec nezeptáme. Nic víc později neřešíme. Jen se zeptáme, anebo ne. Co je tedy potřeba?

Nejlepší odpověď
led

Zdanlivé otázky niekedy vyplňujú priestor medzi skutočnými otázkami.

Další odpovědi
Rokio

Hloupých otázek moc není. Spíše je více hloupých odpovědi.

Pokud je to otázka, na kterou je důležité znát odpověď a je položena na správném místě a ve vhodný čas, tak to není hloupá, ani zbytečná otázka.

aliendrone

Pokud je dotaz zbytečný jen zdánlivě, tak zbytečný NENÍ. 😄

zjentek

Aliene→ 😁