Lizart121

Jsou výrobky Hera, Rama a Flora vhodné pro vegetariány?

Například jestli je glycerin v nich obsažený živočišného či rostlinného původu.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou původu rostlinného… Tyto tuky jsou totiž výrazně levnější…
:o
Osobně lidem, kteří se ´takto´ ptají, říkám „ropáci“ – bez ohledu na škodlivost/pros­pěšnost/potře­bu – snědí všechno se ´správnou´ nálepkou…

Další odpovědi
anonym

To nejí normální člověk, nic z těch s.aček nejez, to radši normální, klasické máslo, nebo sádlo, s tím uděláš míň škody

da ny

Tyto výrobky nejsou vhodné pro nikoho ;(