Savier

Jsou všichni muži rozsévači?

Je hluboko v podvědomí každý muž rozsévač? Kdyby měl náhodný muž možnost nezávazně oplodnit ženu, udělal by to? Donutil by ho k tomu pud?

Odpovědi
elkon

Ano, každý samec, je to dáno přírodou.

Rokio

Nikoliv. Já třeba ne. Držím celoživotní celibát.

paul1

Většina mužů ano, mají to od přirození 🙂

EKSOT123

Pokud je přitažlivá, tak myslím skoro všichni. Na tomto poli vynikají zvláště muži „rodinného typu“. Zakládají rodinu všude kam přijdou…
Ale už bez legrace, jedna věc je náklonnost a druhá nesobeckost, čestnost,.. Ovšem špatnost nelze házet jen na muže, kdyby ženy byly dobré, problém by sám vyšuměl.

marci1

Jen ti, kteří na poli rozsévají osivo. Muž svírá osivo v zavěš. plachetce u pasu, při každém dvojkroku nabere a obloukem rozhodí hrst osiva. 😄

Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.

Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.