annas

Jsou v textu vhodně užitá cizí slova?

Mládež je psychosomatoso­ciální konkrétní realita.

Vyjádřete jinak.

Nejlepší odpověď
vagra

  • Skutečným obrazem duchovní a sociální úrovně současné společnosti,je mládež.
  • Chování mládeže je závislé na úrovni společnosti.

Další odpovědi
Bumbes

Psycho (duše), soma (tělo), sociální (společenský).
Je to sice krkolomné, ale já bych to ve zkratce termínoval:
Realita je taková, že jak si děti vychováme, tak se budou chovat (i k nám samotným).

martina1

Já vám napíšu pouze jak jsem to pochopila,ale jestli je to správně stoprocentně nevím.Myslím,že to znamená,že dnešní mladí lidé se nechají ovlivnit ostatními vrstevníky,aniž by měli svůj vlastní názor a styl.Prostě,když kolem mě budou všichni nosit žlutou čepičku s bambulkami,kouřit bukové listí,jíst cvrčky a nadávat na člověka,kterého jsem nikdy neviděl,tak to budu dělat taky,protože jinak bych nezapadnul,ikdyž se mi to vůbec nelíbí.