Matiselis

Jsou tyto články kvalitní, případně jak byste je vylepšili?

Rád bych publikoval několik článků 📝, ale napřed bych si potřeboval být jist jejich kvalitou 🔝. Proto prosím zájemce, zda jsou ochotni poskytnout zpětnou vazbu na některý (či všechny 😊) z následujících článků:

Děkuji velice za pomoc ❤️

PS: Toto není pokus o prodej článků ani zviditelnění vlastních webových stránek. (Odkazy směřují na Google sites, které jsem vytvořil dnes pouze pro účely feedbacku a zahrnují pouze odkazy na můj e-mail a sociální sítě.)

Odpovědi
Justin1

V článku o marketingu je divné slovo „úspěchÚvodús­pěchÚvoduu“ a divně jsou číslovány nadpisy, jeden má číslo 4 a další má číslo 17.

V článku o stravování se objevuje zkratka „GI“, aniž by byla definována.

JežíšKristus

Za tu úroveň češtiny bych dal tak čtyřku. Cit pro jazyk máte na nule.