javurek

Jsou tyhle šaty stále v módě?

Ahoj :) Mám doma tyto šaty ve skříni http://www.mo­oda.cz/spolecen­ske-saty/spolecenske-saty-pamela-cerne/ a čeká mě za dva týdny ples. Nejsem si jistá, jestli jsou stále v módě a nechci tam jít za příšeru z minulého století. Tak se ptám, je lepší koupit nové, nebo v nich klidně můžu jít?

Odpovědi
Drap

Jsou v pohodě, klidně v nich běž

Jsou v pohodě, klidně v nich běž, pokud toto ovšem neni reklama. Alespoň to tak vypadá,

Mc Merkurion

Jsou v pohodě, klidně v nich běž

… u šatů je většinou důležitý, co je uvnitř, to jen vy ženský řešíte módu, mně se líběj a vejstřih maj správnej …

Lukes888

Jsou v pohodě, klidně v nich běž

Jo jsou moc krásné a sexi ;) . Hlavně výstřih krajkovaný. :P

Ewiczka

Jsou v pohodě, klidně v nich běž

Ahojky, ty šaty jsou náhodou moc hezký, ty kraječkový průstřihy jsou super, líbí se mi mooc, takže bejt tebou tak si je určo vezmu, určitě ti budou slušet ♫ ♪ ♫ ♪