Janula

Kožená bunda zmokla a je stále pomačkaná, jak ji ošetřit ,

Odpovědi
Drap

Nepíšeš jaká je top kůže. Pokud je to hlazenka a byla usušená nevypnutá, tak znovu trošku hadříkem navlhčit. Kůži vypnout, alespoň rukama na ramínku, nechat piozvolna schnout a ošetřit nějakým olejem, nebo vazelinou.

Kepler

Jestli to není semiš, tak opatrně přežehlit na nízkou teplotu a přes mokré plátno. Po dokonalém vyschnutí aplikovat přípravek se včelím voskem. Něco jako v odkazu, nebo podobné.

Zdroj: http://www.re­napur.cz/cs/Pros­tredky-na-osetreni-kuzi-RENAPUR

isteron

Kožu treba po vysušení natrieť vhodným tukom, aby zvláčnela, ináč by sa mohla polámať. Takisto ako topánky, alebo kož. rukavice