Jaromírek

Jsou sprostí/agresivní průvodčí ve vlaku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

ANO

Ano. Za každé štípnutí lístku je jedna facka. Je to vládní nařízení a je to za to že lidé obtěžují státní podnik.

Další odpovědi
Damiana

NE

Naštěstí jsem zatím nikdy neměla tu zkušenost s nějakým takovým hrubiánem. Ale je fakt, že jsem taky vlakem jela někdy naposledy v pubertě…
Zkusím asi nějaký výletní vláček, abych zjistila, co se tam dneska pohybuje za exoty…:-)

baghira

NE

Občas arogantní, často neochotní, většinou znudění, ale agresívní určitě ne.

Funna

NE

aspoň tenkrát, když jsem vlakem jezdívala, nebyli…

quentos

NE

nemám takovou zkušenost, naopak

Nykki

NE

Doplňuji:
Zatím se mi to tedy vůbec nestalo a ani z doslechu od známých nic…

Reuef

NE

smazkaa23

NE

Jaromírek

Já to řeknu takhle. V Os byl jim dala přes hubu!!, ale v SC Pendolinu tam nemám ani jednu připomínku a v ostatních vlacích to ujde! :)