Viktorie II.

Jsou nervy tekuté?

Nejlepší odpověď
Kepler

Někdy mi sice „tečou nervy“, ale tekuté opravdu nejsou. Dovedu si ale představit nervy v kýblu, stejně jako střívka na klobásky. Jsou to natolik soudržné tkáně, že dovolují jejich transpozici, sešívání apod.

Další odpovědi
elkon

Když je mikrochirurg dokáže sešít, tak těžko.

paul1

Stávalo se mi v mládí, že občas byly. Teď, v pokročilém věku nad problémy většinou jen kývnu rukou. Proč se říká: „tečou mi nervy“ to netušim.

Gus_Fring

Ne.

_Bůh_

No to je debilní otázka

EKSOT123

Zjevně existují speciální rozpouštědla:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Y3OpusSes­PY