Jindrich8

Jsou nějaké přednášky o právu?

Studuji střední skolu a mám tam předmět právo, ale chci mít i jiný zdroj a chtěla bych chodit na nějaký veřejný prednasky práva. Jsou nějaké? V Brně nejlíp

Nejlepší odpověď
annas

Přednáška na téma právo se uskutečnila před měsícem v Brně.

Zkuste se zeptat, zda něco nepřipravují, případně poradí, kam se obrátit.

http://www.os­md.cz/WebConten­t.aspx?rid=36316­&app=Main&grp=Con­tent&mod=Conten­tPortal&sta=Ar­ticleDetailWeb&pst=Ar­ticleDetailWeb&p1=O­ID_INT_3328&tna­me=webdefault&a­code=bf25c8689­d8222948298bce33730db5