Linkapbon

Jsou nějaké komplikace po magnetické rezonanci?

Jdu na magnetickou rezonanci kolene a chtěla bych se zaptat, jestli po tom to koleno pak nebolí. Děkuju

Nejlepší odpověď
isteron

Absolvoval som túto procedúru, ale hlavy.. Nesmieš mať na tele nič kovového, ani vnútri tela, napr. pircingy, vložené kovové výstuže napr. po zlomeninách , kovové mostíky. Dajú Ti podpísať dotazník, ktorý musíš vyplniť pravdivo podľa skutočnosti. Na kolene by to nemalo veľmi vadiť. Mne robili hlavu po mozgovej porážke. Dobrú polhodinu mi to ešte pri ceste domov hučalo v ušiach.