Randomčlověk

Jsou lepší androidy nebo iPhony?

Nikdy se nemůžu rozhodnout, jestli jsou lepší iPhony, nebo androidy… co je lepší podle vás? Můžete prosím napsat i proč… předem děkuji za odpovědi…

Odpovědi
Lurius

Není to o systému ale o tom co budeš u telefonu využívat

Arne1

Android. Pro to k čemu všemu mobil používám nejsou na ohryzku kvalitní aplikace. Navíc jsem důchodce a mobil za 25k považuju za nesmysl.

magorvkleci

Já bych si vybral iPhone kvůli tomu, že je to spolehlivě odladěný a uživatelsky přívětivý systém (na rozdíl od Androidu s různými nadstavbami výrobců).
Ale nevybral jsem si ho, protože právě aby byl spolehlivý, je uzavřený. A protože žádné jiné mašinky Apple nemám, bojím se, že aplikace na iOSu nebudou fungovat v nějakém detailu s programy na windows PC tak, jak jsem hloupě zvyklý.
Na druhou stranu teď mám Android, ve kterém nebyl emailový klient, správce souborů ani album obrázků a je to teda opruz vybírat a používat ty aplikace z PlayStore.

jirka F

Tomuto nerozumím já tomu chytrému mobilu normálně říkám mobil. 😮

Randomčlověk

Taky možnost 😂