redy

Jsou daný nějaký pravidla co se týče hnojiv?

Například u babči asi 10metrů vod domu z louky dělaj pole.
Jakože rozhodil traktorem kravskej hnůj.
Nemůže vůbec votevřít okno pro samej puch.

Ne ž by se chtěla s někým dohadovat taková babča není.
Ale tak by mi to zajímalo,kam může pronajimatel louky zajít.
děkuju
Doplňuji:
To máte pravdu ale já myslela jestli sou nějaký pravidla který se maj dodržovat.
Jakože tolik metrů od zástavby, nebo od pramene vody,
Jinak babčina a další starousedlíci nebudou nic řešit.To jen mě zajímá.
Jasně že je lepší hnůj, než ty různý umělý jedy.

Nejlepší odpověď
Drap

Může hnojit po celé ploše svého majetku. Je celkem logické, že když se hnojí hnojem tak že je to cítit. Stále je to nesrovnatelně lepší varianta, než hnojit umělými hnojivy

Další odpovědi
dědapetr

Na hnojení snad ano,ale na pach z hnojiv ne.Jsme od pole 3 km a pach z hnojení je cítit jako by jsme byli u pole.

huxa

Redy, píšeš kraviny. Jak vůbec můžeš nazývat hnojivo jedem? Kravina hodná čecháčka.
Existují, ovšem co se týče hnojiv obsahující potenciálně nebezpečné látky, které by mohly zabít zvíře či nějak uškodit zdraví člověku, jsou přísně hlídány, to samé co se týče pitných zdrojů, jezer, apod.
Hnůj ovšem nikoliv. Jestli to někomu vadí, může jít příště požádat majitele a nebo si stěžovat na radnici, ovšem nic se s tím nedá udělat, toto se dá očekávat na vesnici naprosto stejně, jako ve městech smog.

mosoj

Ano. Je nějaká nejdeší doba kdy to smí takto ležet volně a pak se do musí zaorat. Kolik je to dní nevím, ale mnoho to nebude.

redy

huxa sakra kdo tady píše že je hnůj jed?
Nejsem stěžovatel čti co je psáno,smog ve městě sem netahej.
Jasně sem se ptala jestli sou nějaký normy co se týče vzdálenosti atd…
Fakt si ujel, vono je tu stejně zvykem na otázku neodpovědět ale vytvořit novou------------:-(

huxa

„Jasně že je lepší hnůj, než ty různý umělý jedy.“ Nazýváš umělé hnojivo jedem.
Ale budu to sem tahat, na vesnici se se zápachem hnoje, apod. prostě počítat musí.
Jestli umíš číst, na otázku jsem odpověděl.