zjentek

Jsme na Zemi v současnosti svědky počátků/nástupu apokalyptického období, střídajícího dlouhé pozemské časy ráje?

Odpovědi
aliendrone

Těžko říci, navíc jsem ani nepostřehl to „dlouhé období ráje“. Spíše se mi to jeví tak, že sametově růžovým listopadem jsme se jen přemístilI z hnoje do žumpy. To je ale ryze můj osobní náhled. ☺

Rokio

Jak si usteleš, tak si taky lehneš. Každý má takový život, jaký si ho udělá. Tohle platí až na pár vyjímek.

Jinak samozřejmě v rozvojových zemích a státech, kde je válka, je většinou chaos a bída.

df

Někdo tvrdí, že proces již započal. Očekává kataklizma, které přežije málo lidí a má to být počátkem nového Zlatého věku.

elkon

Bláboly, zase moc hulíš.