Avatar uživatele
Savier

Jsem zedník. Je takový chlap pro ženskou passé?

Kdybych řekl že jsem zedník, určitě ji to odradí. Je to tak? Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? WalterBishop, Filip84 před 17 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Savier: zase? 👿

Výmluvy, výmluvy, výmluvy, výmluvy, výmluvy, výmluvy. Nic víc! To je úplně jedno, co jsi – hlavně že něco jsi. I ti, co nic nejsou, tak mají baby, co ještě víc nic nejsou. Chápeš to?

Problém je v Tvém sebeurčení, v Tvém sebevědomí, eo ipso, problém je v Tobě, ne v vnějším světě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Pasé asi těžko… Nebo jako ten obrat mi tu nějak nesedí. Ale nevím.

Nemusí ji to nijak odradit. Proč taky?
Povolání zde nemusí hrát téměř žádnou roli.
Je to o charakteru a osobnosti, ne o povolání. Jestli by ses případně choval jako vůl, tak to nebude tím, že jsi zedník (teda, nesváděl bych to na to). Jediné, co by ji spolehlivě odradilo, bys byl ty / tvé chování – pokud by ses choval nepatřičně nebo jí byl nesympatický.
Ženských jsou circa 4 miliardy. Každá je jiná… Jen v Česku jich bude necelých 6 milionů, se Slovenkami až 9 milionů – i se započtením třeba potenciálních Ukrajinek. ;) V tvé věkové katogorii už jich bude míň, ale i tak pořád dost, že si můžeš vybírat mezi nepřeberným množstvím
Světe div se, ve stavebnictví (jako dělnice) pracují i ženské… Těm asi zrovna tolik nebude vadit, že seš zedník. Navíc různé ženy pracují v různých (podobných) dělnických profesích.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit


Avatar uživatele
michalds

Naopak! Zedníci jsou silní, svalnatí chlapi. Ženské chtějí sexy urostlé muže. Ne žádného úředníčka, co nemá kondici, jelikož sedí 8 hodin denně na zadku a má velké panděro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Jeste jsi se se zadnou neseznamil a uz to vzdavas??
To neni o tom povolani, to je o Tobe!! Chce to trochu zapracovat na sebevedomi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Správný ženský je to jedno, já jsem dělník a ženským to nevadí. Důležitý je charakter…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WalterBishop

Mohu pouze poradit, aby ses prezentoval jako vědecký pracovník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nezáleží co děláš, ale jak se projevuješ, jak se chováš. Jakou máš povahu.
Pokud nějaká ženská „ohrnuje nos“, tak ta ti za zájem ani nestojí, to je kr*va.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

S povoláním to má velmi málo společného. Pokud se s někým seznamuješ ta neříkáš své povolání jako první věc. Buď sám sebou, nehazej flintu do žita a určitě se nějaká najde. Vynecháváš to, že pro některé může být zedník tou pravou prioritou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Savier: Jestli nejsi „urostlý muž“, tak kdybys jel do ÚLDR, prosímtě, tak se nauč ÚLDR státní hymnu: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qewzjSE2tbM a vem si ty růžový tepláky, ok? Abys tam nedostal po rypáku – oni to káně s mychalem🤪 znají, víš co: šosáci, zamindrákovaní, malý pták (vlastně jeden nemá žádnýho ptáka, bych málem zapomněl! 🤦‍♀️), předsudky, závist, nenávist … 😅 Prostě: klasika! 😈

Avatar uživatele
Disraeli

michalds, anebo i pupkatí ožralové jinak s kuřecími nožkami a pařáty místo rukou. ;)
Nezevšeobecňoval bych a když už, neřekl bych, že jsou zedníci nějak namakaní nebo urostlí. Pracují zde i naprosté vyžle i pupkáči, stejnětak i obyčejní chlápci.

Avatar uživatele
Savier

Disraeli: Zedníci bývají většinou trosky… Bohužel.

Avatar uživatele
Disraeli

Neřekl bych „většinou“. Měl jsem co dočinění s několika stavebními firmami a plno stavařů/zedníků je docela normálních, relativně úspěšných nebo alespoň slušně pracujících s rodinami aj. Samozřejmě jsou i tací, co třeba chlastají nebo se flákají… ale rozhodně to neplatí pro všechny a dovolím si říct, že ani většinu.
Je to taky i o firmách a co tolerují. Někteří zaměstnávají výhradně slušnější a pracovitější, kdežto jiné zase berou přes agentury, ÚP a různé vyhořilce (ale to není jen ve stavebnictví, ale u růtných dělnických profesí a firem).

Není to o povolání. Byť jistý (spíš zanedbatelný) vliv mít profese na jedince může – na jeho mentalitu, návyky/zlozvyky atd.
Každopádně zaměstanvatel se dá změnit, povolání/obor se dá změnit, život se dá změnit (k lepšímu i horšímu). Lidi akorát rádi svalují vinu na vedlejší věci, které za jejich život nemohou..

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Kde jsem viděl tak z 98% trosky, tak to byly Helfer posice při stavbě silnic a dálnic. Ono se nediv: venku máš 30 – 35°C. Na sobě máš ty oranžový montérky. Celý den jsi někde vedle „asfaltéra-isolatéra“, práce naprosto potřebná, ale absolutně o ničem: tam pohrneš trochu štěrku, tam uhrabeš trochu štěrku, hic, smrad. Jo, to byli pacoši! Tam jeden dělal a pět se dívalo, plus přišel „mistr“, Cikán s pupkem nevídaným, vzal dvě dlaždičky do rukou (každou do jedné) a taky se díval! 😅 Samozřejmě, že každý měl v sobě deset piv. Nebo tak něco! 😅

Výjimkou byli brigoši přes prázdniny, klidně i vysokoškoláci, byl jsem až překvapen, kdo všecko to byl ochotný a schopný dělat. Ale logicky: když já jsem je, před těmi cca 15 lety, vozil Aviabusem za stovku „čistá ruka“ na hodinu (na tu dobu pěkný prachy!), tak on měl ten študý chudent za dvacet šichet měsíčně (od slunka do slunka, takže tak 260 hodin!) klidně i 30t čistého, no, čistého: „čistá ruka“! 😅 Plus ubytování a dopravu zdarma … 🤷‍♀️ Vydrží měsíc a má třicítku, před patnácti lety – to máš, jako dneska šedesátku! 😎 Kde by na to – jinde a jinak – student přišel, na takový prachy? 😅

Stavbaři, včetně zedníků, nejsou trosky, Savier! 🤦‍♀️ Proč by byli? " Bude to ozdoba loupežnický bandy, bude mít brejličky a možná i kšandy, posune zas řemeslo o kousek dál: bude to lotr – intellektuál! … Když bude mluvit plynně, může loupit v cizině!" Kdo Ti brání být „ozdoba zednický bandy“? Naučit se to pořádně, a pak někde zdít zeď na zámku, na maltu s vejci, postaru, žádný shon, žádná moc velká dřina, zato precisnost slušně zaplacena? 🤷‍♀️ Třeba… Uvažuj, prde! 🙄😈

Avatar uživatele
Savier

😂😂
Tak za prvé – Ještě ne, půjdu 22 května na vyšetření. Takový speciální rentgen.
Za druhé – Klícku už dávno mám. To je povinná výbava všech samců v tomto městě. Policajti to kontrolují celkem běžné. Fakt bych nechtěl dostat pokutu…
Za třetí – Jsem mobilní uživatel. Žádné žádosti nevidím. Mrknu na to na kompu. Sorry.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Jo, pozor, pán bude mít nóbl kulní vyšetření! 🤔🤔🤔 Honorace! 😎😎😎 To budeš muset do Ostravy!!!, ne, protože šamani v Ptákolandu – víš co? 😲

V Ptákolandu se, přeci, pokuty nedávaj, to máš stejný, jako v ÚLDR: exekutorům se tam často stával „ouraz“, takže tam moc nejezdí. Běžný trest je vejprask, jako jenom takhle gumoléčba na večer, potom, když to nepomáhá, tak zakleknout a vejprask, no a když by nepomohlo, tak by Tě dali ťapinám „do parády“, ty by Ti ho řádně zrychtovaly, projely Tě připínákem, a tak, a pak bys nosil! 😜😂

To je možné, já nevím, jak to na placatým krámu vypadá, tady tento web. 🤷‍♀️

Avatar uživatele
Savier

Jestli na to vyšetření 22 května zapomenu. Tak se zabiju!!! Kdyžtak mi to připomeň 20 nebo 21 května. Díky :D

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Si v placatém krámu nastav budíka, ne? 🙄

Ale jo, jdu to uložit do kalendária na 19. května: „22. května Savier kulní vyšetření“. 🙄🙈

Avatar uživatele
Filip84

Už Ti opravili koule? 😈
Už máš klícku na ptáka, když jsi z Ptákolandu? 😜😂
Už mne máš v těch kontaktech? 👿

To řeš! Prokrastinuješ! 👿👿👿

Nový příspěvek