Sebebudic123

Jsem zamilovaná a nevím, jak dál. Jak mu to dát najevo?

Ahoj :) je mi 14 let a zamilovala jsem se do svého spolužáka. Je mu 15, překvapivě :DDDDD Je hrozně chytrý a charismatický. To, že je pěkný, je až vedlejší. Jenomže nevím, jak mu dát najevo, že jsem do něj zamilovaná, abych všechno nepokazila, přece jen budeme spolu ještě půl roku. Díky za každý chytrý názor :)

Nejlepší odpověď
quentos

Fufí tě nabádá ke klasické až „tradiční“ ženské pasivitě, která se dávno „nenosí“. Nikde není psáno, že první krok musí udělat vždy on. Pro začátek stačí minimalistické náznaky jako pokusy o pohled z očí do očí, pokusy o fyzický kontakt „mimoděk“; když se nedovtípí, nebojte se ho na rovinu pozvat ven, na drink, do kina…

Další odpovědi
Fufí

Zlatíčko, myslím, že bys měla počkat, až ti dá najevo nějaký maličký zájem i on, jinak to nemá rovna moc velký smysl a mohlo by se všechno pokazit, což asi nechceš. :)