Jsempedofil?

Jsem pedofil? Je mi 17, líbí se mi spolužačky, ale zamilovávám se do mladších, teď do jedenáctileté

Ahoj. Musím se vám s něčím svěřit. Trápí mě má sexualita.
Je mi 17 let.
Už ve třinácti si spolužáci prohlíželi nahé fotky dospělých ženských, mě se tehdy líbily spolužačky, ale i třeba desítky.
I teď mě vzrušují některé spolužačky, ale povídat si s pěknými spolužačky mě citově nijak nenaplňuje. Mnohem více mě citově naplňuje se bavit s dívkami ve věku 11–14 let.
Zatím mě všechny holky odmítaly a žádnou by ani nenapadlo se mnou trávit volný čas. Teď jsem se zamiloval do jedenáctileté, samozřejmě jsem jí to neřekl, ale je ke mně dost přátelská a chce se mnou trávit volný čas. Často na ní myslím, zdál se mi o ní i sen, ale nevzrušuje mě ani zdaleka tolik jako holky, kterým je 13, 14, 15… NArozdíl od mých předchozích lásek je to vyloženě dítě, rozhodně to není puberťačka.
Nikdy bych žádnému dítěti neublížil. Nic z netu mě nedokáže rozesmutnit víc, než vražda holky tak pod 15.
Kdyby někdo znásilnil kteroukoliv z mých lásek, tak bych mu přál umřít v bolestech.
Jsem spíše ten romantický typ kluka, nehledám sex, ale chtěl bych prostě mít kamarádku, kterou bych měl rád a ona by měla ráda mě, trávit s ní volný čas a podobně.
Obecně mě vzrušují holky 12–17, ale citově mám rád holky 11–14.
Jak to teda se mnou je? Jsem pedofil?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Gestas

Nejsem pedofil

Pro posouzení toho, zda jsi pedofil, je důležité, kdo tě vzrušuje, ne koho máš rád citově. Pedofil tedy nejsi.Že tě v 17 přitahují holky ve věku 12–17 , na tom není nic zas tak divného. Jsem přesvěčený, že tím, jak budeš stárnout, se horní hranice toho limitu bude posouvat.

aliendrone

Nejsem pedofil

Tohle může kvalifikovaně posoudit jen odborník – sexuolog. Já se domnívám, že ne, protože jedna věc jsou emoce, jiná sexuální touha – a tu máš správně nasměrovanou k těm starším, vyvinutějším. Jestli chceš mít jistotu, lékař ti jistě poradí. (doporučuji!)

peterd108 >> Když tak koukám na tu tvoji odpověď… no, mrkni se na ni sám. Celkem funny, ale každý máme svoje gusto, jen si ho často necháváme pro sebe! ;) :D :D

peterd108

Jsem pedofil

Mc Merkurion

… věk nejni moc důležitej, důležitý je, jestli se ti líběj holky a nebo děti, pedofil má rád děti, kdy nejni poznat pořádně, jestli je to kluk či holka, vona některá třináctka je měla větší než naše třídní …