Lucie1005

Jsem na střední škole. Dostanu na vysvědčení vyznamenání, když budu mít 5 dvojek a 8 jedniček?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Ano, ale netuším, jak je možné, že jsi na střední škole, když neumíš spočítat průměr.

Další odpovědi
aliendrone

Ne

Na vyznamenání zapomeň, z matiky dostaneš čtyřku, když to dobře dopadne. Pokud jako středoškolačka nedokážeš spočítat ani aritmetický průměr (viz Drapova formálně správná odpověď), nelze to jinak. :)

xiperio

Ne

Pochybuji. To soudruzi, u Vás ve škole, někde udělali chybu.

paul1

Ano

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

paul1>>> Ta samá výhrada jakko u Drapa. ;) :)