Rokio

Jsem buran, když obsluhu v hospodě zdravím jako první, když tam přijdu?

Ta obsluha je starší, a je to navíc žena.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ale Ty nechodíš do lepších hospod, chápeš to? Ty určitě nechodíš ani do žádných hospod, protože jsi takto kolenovrt, kupuješ flašku lahve za Kč 1.00, abys jí prodal za Kč 3.00 a somruješ kolem super a hypermarketů, abys tam našel peníz! 🤦‍♀️😅

V „jídelně na nádraží“, kam obvykle chodíš, když opustíš místnost se serverem tohoto webu, který jinak adminuješ, samozřejmě pozdravíš jako první, teda pokud nechceš – na uvítanou – dostat mokrým hadrem po rypáku, a aby Ti napluli na Schnitzel. 😂😂😂

A u Vieta, kam se stavíš po cestě domů pro nudle, je to úplně jedno, zaprvé, moc Ti stejně nerozumí, a za druhé, Vieti si s takovými „kravinami“, jako je nějaká evropská etiketa, žíly nervou. „Host jako host, Maďar nebo Turek, zaplať si nudle a žvaň si co chceš!“.

Ono kdybys si ten post přečetl pořádně a zaměřil jsi se na materii, nikoli slupku, tak bys si ušetřil další z hromady zcela zbytečných, sebestředných a nejapných dotazů.

Další odpovědi
cappuccino

Ne, pozdravit je slusnost.

Drap

Z důvodů zdravení obsluhy buran jistě nejsi. Mohou však být i jiné důvody.

elkon

„Až budeš chodit do školy, tak tě tam naučí jak se chovat při vstupu do místnosti a ostatní věci kolem etikety“.
Buran jsi, když to neznáš.

Filip84

Mami, mami, počkej, ona pořád řve, nevíš, co jí může bejt?
Ty jsi nejvíc řval, když jsi měl hlad.
Jo. A nevíš, co jí může bejt?
Jestli ona nemá hlad!
Aha! Děkuju, mami!

Však Ty jsi takto buran tak jako celkově, taký komplet:

  • obcházíš vozíky a automaty na nápoje, jestli v nich nenalezneš peníz.
  • zavazíš lidem v obchodě,
  • zavazíš lidem na přechodech pro chodce,
  • zavazíš lidem všude jinde možně,
  • kradeš vágusům v parku flašku lahve,
  • chodíš takto po městě a po vesnici, jestli nenajdeš prázdnou flašku lahve, abys jí mohl vyměnit za peníz, nebo peníz,
  • mně chceš pořád něco vysvětlovat, ačkoli já na Tvé vysvětlení ani nejsem trochu zvědavý,
  • mně chceš psát dopis, ačkoli by se Ti akorát tak vrátil jako „Odmítnuto“,
  • a tak vůbec a podobně.

Tohle dělá vágus, no a vágus je dalším stupněm burana, takový jako „vyšší level“. Buran taky, ale ještě mnohem víc!

Malé dítě nejsi, to, že nemáš otravovat lidi, že nemáš zavazet, včetně toho, kterak chodit po obchodě, přechodu pro chodce, chodníku i ulici, abys nezavazel lidem, víš – dostal jsi tady na to naprosto podrobný a komplexní manuál.

Tak? Co bys byl jiného, když ne „alespoň“ buran, proboha!? 🤦‍♀️

A proč se snažíš všecko pořád pochopit? Proč, proboha, konečně nepochopíš, že máš ten autismus, a bůhví co ještě, že Ti ta hlava poněkud „kulhá“, no tak že ta Tvá urputná snaha o pochopení je akorát na nic?

Syzyfowe prace.