Cvrčák

Joe Biden. Co si to za politika zvolili v USA?

Vždyť je to hrůza. Připomíná mi to éru Brežněva, kdy ten politik byl zcela neschopný své funkce, sám ani kolikrát nevěděl, co má dělat a svými straníky byl raději posouván do pozadí mimo veřejnost. Ale chápu, že levicoví voliči neměli na výběr.

Nejlepší odpověď
zjentek

Zvolili si za prezidenta nemocného člověka. Obdobně jako občané v Česku, Možná nějaká móda, nový směr… Netuším.

Další odpovědi
elkon

Je to jejich věc.

Ametyst

Opravdu zvolili, i když se tím dovozem desetitisíců volebních lístků mezi státy a mrtvými voliči soudy odmítly zabývat?

JežíšKristus

Amerického politika.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Vy ale máte problémy 😉

Cvrčák

Vždyť to je hrůza, co tam ta levice provádí. A kdyby, pak nejhorší vlastnost politika je, když je všehoschopný, nebo naopak neschopný. U Bidena se lidé báli o to první, nakonec se potvrdilo tu druhé.

Cvrčák

Zoufalost…

Pepa25

Cvrčák: zoufalé jsou podobné výkřiky. V čem to má být hrůza? Proč to má být zoufalost?

Cvrčák

Již jsem odpověděl v popisku otázky.

elkon

Zoufalec jsi ty, když tě to rozhází. Není to náš problém.