ingi

Máte někdo zkušenosti s jízdou ve sportovním autě?

Ahoj, mátě někdo zkušenosti s jízdou ve sportovním autě? Chtěl bych bratrovi k narozením dát možnost jízdy ve sportovním voze. Asi byl volil Chevrlet Camaro nebo Porsche 911… Máte někdo zkušenost s tím? Poradili by jste mi nějakou dobrou společnost, kde je přesně jasné kolik zaplatím? A jestli opravdu čas, který je napsaný je ve skutečnosti dodržovaný. Nebo je to jenom rýžování peněz a nestojí to za to?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano zkušenost mám, ale s někým komu to auto patřilo.
V Česku takovou půjčovnu asi nenajdeš, a když, tak budeš smět na dálnici předjet Trabanta jen závratnou rychlostí 110 km/h:DDD
Půjč si to auto v zemi svobodných občanů – kteří můžou jezdit na dálnici svobodně:DD

Další odpovědi
postcd

pokud chceš aby ta firma byla v místě bydliště poblíž, tak nebudeš mít asi moc na výběr. Leda do firmy zavolat a nebo dát jejich doménové jméno / název do vyhledávače jako je google a zkusit najít zkušenosti

nebo googli (google.cz): slevy porsche zážitek

dobrou volbou by mohlo jít přes nějaký ověřený slevový portál kde firma má již recenze:
https://www.sle­vomat.cz/podnik/460-pujcporsche-cz
http://skrz.cz/za­zitky-auta

sefo

myslim ze camaro ma tezsi rizeni nez porsche. evropske auta maji vice asistentu ktere pomahaji pri jizde… ESP atd. camaro a mustang maji vetsi vykon ale potrebujes vetsi zkusenosti pri rizeni

gecco

Záplat brachovi den na okruhu (třeba Sosnová), to půjčení auta je nesmyslné…
😉

honza19hk

V praze je nějaká firma co tyhle jízdy umožňuje, ale co vím tak má jen lambo.

Jinak jestli chcceš můžu ti půjčit auto na rally.ikdyž to sice jede max 270km/h tak camaro to není.

Navíc ono jezdit s takovým autem se musí umět .nelze tam při jedničce na to dupnout. Tímhle stylem nedávno někdo rozsekal corvetu o strom.

Kamilovo

Moje přítelkyně mi jednou koupila jako dárek k narozeninám na https://autoza­zitek.cz/kate­gorie/auto-moto-zazitky/jizda-v-supersportu/jizda-ve-ferrari/ jízdu ve Ferrari. Je to moje oblíbená značka sportovních aut, takže jsem si tu jízdu vážně užil a myslím, že to byl zatím ten nejlepší dárek co mi kdo dal.

sanskrybastr

Ahoj. Já mám osobní zkušenost pouze s Lexusem RCF a musím říct, že to byla pořádná jízda! Půjčoval jsem si ho tady: https://www.za­bavnevozy.cz Je to prověřená půjčovna luxusních vozů. Praha sice takových půjčoven nabízí hodně, ale tato byla jediná, kde právě tento Lexus měli. 🙂