Miroslavst

Jíte makové koláče?

Máte rádi makové koláče? A řídíte po jejich konzumaci auto? Mně docela dost překvapilo oznámení o tom, že mám v sobě po snědení těch koláčů nález na drogy.
To bych byl dost překvapen, když by mi policajti dali šampusku ať jim načůrám a tam byly drogy :D

Nejlepší odpověď
kropitko

Nemám ráda mák

Další odpovědi
quentos

miluju je, takže jsem dvojnásob rád, že neřídím ;{D>

aramah

Nevěřila jsem vlastním uším, mám ráda pečivo a co tvaroh? snad dobrý..

Marunka

Mák nejím, jím povidlové.

Jahoda

Já mám ráda makové koláče, záviny apod. a také jsem byla v šoku, když jsem četla v novinách a slyšela v televizi, že po nějakém množství makových koláčů nafoukáte. Jednou i bylo, že nafoukáte po Margot tyčince. To mne zarazilo. Nad takovými zprávami zůstává rozum stát.. ☹

panenka

Makové koláče a buchtu Miroslave jim byla jsem docela v šoku když jsem se z televize dozvěděla že po 8 makových koláčích nebo po rumových pralinkách může člověk nafoukat.To aby jsme před řízením auta nejedly raději nic.

GangstaHelper

Nejím, mák nemám vůbec rád =P

kvikal

vtipné to je, ale vědu bych z toho nedělala je to asi jako, že nadýcháte po Margotkách a lidé s určitým metabolismem i po ovoci ze kterého lze dělat pálenku (např.: švestky) … a pokud budete mít kolizi s policisty stačí zůstat v klidu a počkat na rozbor krve (v nejhorším případě)

ten který je

Makové koláče moc nejím a v parném létě to může být i nebezpečné.Když např.makovou buchtu rozlomíte a obě půlky spojují jakési nitky,raději buchtu vyhodte,protože by mohl mák způsobit docela vážné zdravotní potíže.

nabubindes

makový frgál nemá chybu! a kolik by těch makovic, v té buchtě mnělo být, aby zanechaly stopu?

ReHu

Jj, makový, makový, ty já mám nejradši 🙂.
A klidně po nich i řídím.
Nic na sobě nepozoruji. Je tedy pravda, že když si pochutnám, mám i dobrou náladu, ale mákem to asi nebude 🙂.

Kajra

Makový mám nejradši,a když je upeče naše bábi, všichni se olizujeme až za ušima.

Neguš

Makové koláče už nesmím(diabetes),a­le jinak jsem je zbožńoval.Moc se mi nechce věřit,že by několik koláčů stačilo na nález.Ještě jedna vzpomínka na Francii;tam konzumaci máku neznají a dívají se na člověka,který ho konzumuje jako na narkomana(téměř)