Avatar uživatele
Miroslavst

Jíte makové koláče?

Máte rádi makové koláče? A řídíte po jejich konzumaci auto? Mně docela dost překvapilo oznámení o tom, že mám v sobě po snědení těch koláčů nález na drogy.
To bych byl dost překvapen, když by mi policajti dali šampusku ať jim načůrám a tam byly drogy :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ReHu, Jahoda, BEAES, Lásenka před 5062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nemám ráda mák

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

miluju je, takže jsem dvojnásob rád, že neřídím ;{D>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Nevěřila jsem vlastním uším, mám ráda pečivo a co tvaroh? snad dobrý..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

Mák nejím, jím povidlové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já mám ráda makové koláče, záviny apod. a také jsem byla v šoku, když jsem četla v novinách a slyšela v televizi, že po nějakém množství makových koláčů nafoukáte. Jednou i bylo, že nafoukáte po Margot tyčince. To mne zarazilo. Nad takovými zprávami zůstává rozum stát.. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Makové koláče a buchtu Miroslave jim byla jsem docela v šoku když jsem se z televize dozvěděla že po 8 makových koláčích nebo po rumových pralinkách může člověk nafoukat.To aby jsme před řízením auta nejedly raději nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Nejím, mák nemám vůbec rád =P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

vtipné to je, ale vědu bych z toho nedělala je to asi jako, že nadýcháte po Margotkách a lidé s určitým metabolismem i po ovoci ze kterého lze dělat pálenku (např.: švestky) … a pokud budete mít kolizi s policisty stačí zůstat v klidu a počkat na rozbor krve (v nejhorším případě)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Makové koláče moc nejím a v parném létě to může být i nebezpečné.Když např.makovou buchtu rozlomíte a obě půlky spojují jakési nitky,raději buchtu vyhodte,protože by mohl mák způsobit docela vážné zdravotní potíže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

makový frgál nemá chybu! a kolik by těch makovic, v té buchtě mnělo být, aby zanechaly stopu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jj, makový, makový, ty já mám nejradši 🙂.
A klidně po nich i řídím.
Nic na sobě nepozoruji. Je tedy pravda, že když si pochutnám, mám i dobrou náladu, ale mákem to asi nebude 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

Makový mám nejradši,a když je upeče naše bábi, všichni se olizujeme až za ušima.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Makové koláče už nesmím(diabetes),a­le jinak jsem je zbožńoval.Moc se mi nechce věřit,že by několik koláčů stačilo na nález.Ještě jedna vzpomínka na Francii;tam konzumaci máku neznají a dívají se na člověka,který ho konzumuje jako na narkomana(téměř)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek