Miroslavst

Jezdíte taky takto?

Tomu se říká pech nebo den blbec.
Jezdíte taky tak?
http://www.no­vinky.cz/krimi/209037-ridici-se-srazili-dvakrat-behem-chvile-poprve-se-dohodli-podruhe-ne.html

Nejlepší odpověď
aramah

Za ta léta co jezdím musím zaklepat.Zatím v pohodě.

Další odpovědi
Jahoda

Toto se mi ještě nestalo a ani bych to zažít nechtěla. Jinak k tomu případu nemám slov 😁

PostApMan

Tomu říkám náhoda! :D Být na místě řidiče Fábie, neovládl bych se, a buď bych se začal tomu pánovi smát a nebo bych zešílel.

ReHu

Pevně doufám, že až mi bude tolik, budu mít svého řidiče. Lepšího, než jsou ti zmiňovaní :D.