Avatar uživatele
Frogman

Jezdí ještě žlutá „nanukářská“ auta?

Pamatujete si, jak dříve jezdila žlutá „nanukářská“ auta (tak jsem jim říkal já), která vozila mražené nanuky, zeleninu, maso, …?

Naposledy jsem takové auto viděl asi v roce 2006, od té doby už ne. Ani už nevím, co to bylo za firmu.
Nevíte, jestli ještě někde jezdí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

family frost: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=fa­mily+frost&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Údajně jezdí. Přejmenovala se z „Family frost“ na „Eismann“. 🙂
http://strate­gie.e15.cz/zur­nal/dedici-family-frost-nablind-uz-neprodavame-1060053

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

přijel jsem tě o*ebat, přijel jsem tě o*jebat? Tak jsem si otextoval jejich vyhrávání. Ne, už na vesnicí nejezdí a chválabohu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ókradem vás ó prachy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Auta u nás už asi nejezdí, ale když jsem byl malé robátko, jezdil po Nuslích a Vršovicích starej Hána na šlapací tříkolce a prodával nanuky a kopečkovou zmzlinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wnaty

Ne? U nás tedy ano! Teda, v létě samozřejmě! Nikdy jsem si tam ale nic nekoupila 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jézdí célá ródiná my jsme si kupovali na chatě makovou
a jogurtovou zmrzku, nikde jinde se koupit nedala a byla
výborná celej litr za pár korun 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AAmila

Třeba tady ne, ale v ostatnich obci jsem je videla :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jmenovalo se to famoly frost a u nás to stále jezdí, ale pod jiným názvem.Oni jezdí hlavně po vesnicích, v praze a jiných městech ani moc ne, když si můžeš koupit nanuka na každym rohu.
zato v HK jezdí jeden zmrlinář s klasickou holandskou rikšou( kolo) a prodává výbornou zmrzlinu. A hlavně to nemá předražený jako to měl ten v tom autě.Ikdyž jako malej jsem od něj nanuky taky kupoval.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek