Frogman

Jezdí ještě žlutá „nanukářská“ auta?

Pamatujete si, jak dříve jezdila žlutá „nanukářská“ auta (tak jsem jim říkal já), která vozila mražené nanuky, zeleninu, maso, …?

Naposledy jsem takové auto viděl asi v roce 2006, od té doby už ne. Ani už nevím, co to bylo za firmu.
Nevíte, jestli ještě někde jezdí?

Nejlepší odpověď
brillant

family frost: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=fa­mily+frost&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
marci1

Údajně jezdí. Přejmenovala se z „Family frost“ na „Eismann“. 🙂
http://strate­gie.e15.cz/zur­nal/dedici-family-frost-nablind-uz-neprodavame-1060053

anonym

přijel jsem tě o*ebat, přijel jsem tě o*jebat? Tak jsem si otextoval jejich vyhrávání. Ne, už na vesnicí nejezdí a chválabohu!

anonym

Ókradem vás ó prachy…

Emefej

Auta u nás už asi nejezdí, ale když jsem byl malé robátko, jezdil po Nuslích a Vršovicích starej Hána na šlapací tříkolce a prodával nanuky a kopečkovou zmzlinu.

Wnaty

Ne? U nás tedy ano! Teda, v létě samozřejmě! Nikdy jsem si tam ale nic nekoupila 🙂.

briketka10

Jézdí célá ródiná my jsme si kupovali na chatě makovou
a jogurtovou zmrzku, nikde jinde se koupit nedala a byla
výborná celej litr za pár korun 😁

AAmila

Třeba tady ne, ale v ostatnich obci jsem je videla :)

honza19hk

jmenovalo se to famoly frost a u nás to stále jezdí, ale pod jiným názvem.Oni jezdí hlavně po vesnicích, v praze a jiných městech ani moc ne, když si můžeš koupit nanuka na každym rohu.
zato v HK jezdí jeden zmrlinář s klasickou holandskou rikšou( kolo) a prodává výbornou zmrzlinu. A hlavně to nemá předražený jako to měl ten v tom autě.Ikdyž jako malej jsem od něj nanuky taky kupoval.