Jiaxin WANG

Jestli jste vyplnili sčítací formulář?

Dobrý den, teď studuju češtinu v Olomouci a mám otázku ohledně své bakalářské práce. Když vyplnili sčítací formulář, vyplnili následující dvě otázky a vyplnili ty pravidelně?

  1. Jaký je Váš mateřský jazyk? (Lze uvést 2 mateřské jazyky)
  2. Uveďte Vaši národnost

Jestli víte, prosím mi zahechte komentář. Moc děkuju!

Nejlepší odpověď
Drap

  1. čeština
  2. lakotská,

Další odpovědi
elkon

A co je na tom složitého? V mém případě jazyk český, národnost česká. Není třeba za tím hledat cokoli.

Rocker

Všechno mám české

aliendrone

Víš že existují lidé, kteří vládám NEVĚŘÍ? A proto se snaží na sebe co nejméně upozorňovat, natož přímo jí darovat údaje, které MOHOU být zneužity proti nim (nejen vládou/systémem, ale i třetími stranami)? 😉

S ohledem na následky (jistě je takové dobrovolné NEPOSKYTNUTÍ nějak POSTIHOVÁNO, penalizováno/tres­táno) moc nevěř odpovědím uživatelů. 🙂

Filip84

Pokud si dobře vzpomínám, tak moravský jazyk a moravská a německá národnost.

Dochy

Pardon, ale ta čeština je ještě na dost dlouhou diskusi. Nepochopil jsem na co se ptáš.

Filip84

Dochy: Na to, že ta holka bude Číňanka, pravděpodobně z Čínské republiky, protože z lidově demokratické Číny by ji tady asi jenom tak lehce nepustili, má tu češtinu dobrou, ne? 🤷‍♀️

To máš, jak s Viety, pro ně je to opravdu těžké, jakýkoli slovanský jazyk, ne tak čeština!

Dochy

To sice chápu a také po kontrole jména jsem z ivektiv přešel na neutrál (tedy alespoň doufám, že to nikdo jako invektivy nebere) ale opravdu jsem nepochopil smysl dotazu, takže nemohu odpovědět.