nyjono

Ještě se u vás někde sbírají víčka od PET láhví?

Sice je schovávám, ale už dlouho nikde nic. Ani v jiných městech.

Odpovědi
Arne1

Naposledy jsem viděl specielní kontejnery v Polsku.

Drap

Zřejmě nikde. Proč by to někdo dělal? Ono to nikdy nebylo nijak zvláště výhodné. V době největší éry se platilo za kg cca7 kč. Když člověk odpočetl dopravu, náklady na uskladnění, pytle a práci kolem, zbylo něco málo, blížící se nule. Dnes, když cena ještě podstatně klesla, tak se to nevyplatí vůbec

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

Drap: No jábych nesledoval zda se to vyplatí nebo ne, ale že je to další třídění plastů.