Rokio

Jedná se o projev psychózy zvané paranoia?

Nešly mi otevřít dveře do paneláku. Přišla tam adolescentka, která mi pomohla je otevřít.

Měl jsem tác se sušenkami, a tak jsem nemohl ty dveře odemknout. Potřebuji k tomu obě ruce.

Domnívám se, že projev té psychózy je skutečnost, že jsem si myslel, že je to ta samá osoba, které jsem pomohl otevřít dveře já. Měla štos klíčů, zatímco já pouze dva, a tak jsem byl rychlejší a mohl jsem otevřít dveře rychleji.

Je tohle projev té nejzávažnější psychózy?

Odpovědi
elkon

Zase otravuješ hovadinami spojenými s tvou osobou. Že jsi neschopné pako nemusíš stále dokazovat. Nám je to jedno.

Filip84

Nikoho Tvé creepy příběhy nezajímají, pochopíš to už, konečně!? 😱

Jdi s tím do řiti! 👿👿👿