zjentek

Je znám případ muže znásilněného mimozemšťany?

Zdokunentované případy znásilnění mimizemšťany.

Tak pardon ivzez, jsem se asi špatně vyjádřil..... tak řekněme ZAANÁLOVANÝ takový případ.

Nejlepší odpověď
Kepler

Zdokundamentováno nic nebylo a když tak je to v archívech CIA. Nejspíš tam dominuje aliendrone. To je známý prasák, kterému pohlaví ani tvary nečiní potíže. A ti chlapi, co to zažili, si myslí, že nic lepšího ještě nezažili Tak toho drona milují a za nic na světě ho neprozradí svým sousedkám.

Další odpovědi
Vojta24

jak definujete mimozemšťany ? jako biologický život který pochází původem z jiného kosmického tělesa než je Země (v takovém případě jsme mimozemšťani všichni) nebo jako konkrétní živé bytosti, které k nám putovali vesmírem z jiné planety aby tu znásilňovaly podivná lidská stvoření odvozená z chlupatých opic když by se mohli pustit třeba do elegantně vytvarovaných delfínů či ježovek pro mimozemské milovníky sm ?

ivzez

Podle mne neexistuje žádný zdokumentovaný případ znásilnění.
Ani znásilnění mimozemšťany.

Edison

Zdokumentováno to není. Je ale jasné, že se to stalo… Důsledkem je výskyt Aliendrona.

led

Neobviňujte zo všetkého zlého chudákov nevinných mimozemšťanov. Oni robia vedecký výskum a zháňajú si potravu, o tom by vám vedel najlepšie povedať náš tunajší kolega „Aliendrone z Vesmíru“.
Na znásilňovanie máme dosť Pozemšťanov. Znásiľňujú nás ľudí, aj morálne, sexuálne, aj duševne. Dokonca niektorí Pozemšťania, tváriací sa ako naši vedúci, nás nútia pracovať!

klumprt

O muži nevím, ale případ jisté ženy kolem roku 0 vyvolává určité nejasnosti.

aliendrone

Od té doby, co je multimediální technika doslova za hubičku se zdokumentovalo prakticky vše – od trestné činnosti až po dalajlámu! A i když třeba na YT se nějaká „nevhodná“ videa mažou, tak jsou sajty, kde podobný obsah je dostupný. BTW – nemáš v avataru plod takového jednání? ;) :D :D

Nicméně k teoriím o aliendronovi (já to přeci MUSÍM vědět) – znásilňování je v současnosti spíš jen teorie, dnes leda občas ZNASLIŇOVÁNÍ polštáře ve spánku (po znančně prodloužené návštěvě kulturně-společenského vzdělávacího pohostinského zařízení). ;) :D :D

Kepler >>> Tady vidíte, jak moc mi to neprozrazování Kepler závidí! Bodejď by ne, všechny mé oběti PŘEŽILY, zatímco ty jeho hrůzou umírají sotva na ně vytáhne svůj obří DALEKOHLED, tudíž o nějaké byť jen teoretické možnosti přežití se u jeho obětí mluvit NEDÁ! ;) :D

Edison >>> Nikoho neoklameš, každý ví, že ve skutečnosti jsi TEddyson > https://youtu­.be/Sw0Cu2Av61Q?t=4644 , takže tvé spekulace coby neosoby jsou irelevntní! (BTW v tomto filmu je nejnechutnější scéna všech dob, která mne OPRAVDU donutila mezi záchvaty smíchu téměř ke zvracení > https://youtu­.be/Sw0Cu2Av61Q?t=1553

led >>> Jsem potěšen, že jste si zachovala jasnou mysl a střízlivé uvažování. A to dokonce natolik, že mám cukání něco „pustit na revanš“, ale protože dobře vím, čím se ďábel (ať je již jakéhokoliv pohlaví) odmění, když si s ním někdo zahrává, tak z toho NEBUDE NIC! ;) :D :D

Edison

Aliendrone, teda to bylo fak příšerný: https://youtu­.be/sdqOwBiYj­h0?t=77

Edison

Led, takže Aliendrone je výsledkem takového pokusu… mnoooo… to není špatná teorie.

led

Pssst! Nech sa nedozvie moju teóriu.
06.03.2019 17:05 bol Nov Mesiaca a Aliendrone teraz naberá silu.