Rokio

Je zlozvyk nenosit mobil pořád u sebe?

Pokud člověk nechce být pořád na příjmu, ale neomezuje ho to v rodinném a pracovním životě, bude se jednat o špatný zvyk?

Tady mě hlavně zajímá váš subjektivní názor.

Odpovědi
EKSOT123

Nerozumím, proč bych se s ním měl pořád tahat. To by byl za pár dní totálně zničený a stejně bych zvonění většinou neslyšel. Ale skoro každý den ho zkontroluji, jestli mi někdo nevolal. Pokud je to od neznámých čísel, počkám až do pozdních večerních hodin a pak teprve volám zpět. Tím vyloučím kontakt s různými prodejci atd.