jsemjá

Je zlé být energetickým upírem?

Ví o tom daný upír?

Nejlepší odpověď
iceT

Já si myslím, že v některých případech energetický upír ani nemusí vědět, že svému okolí škodí. Oni někteří lidi prostě na okolí působí únavně.

Další odpovědi
da ny

Není.
Mnoho lidí netuší, že jsou takovým upírem.
Problém (a velký) může mít partner, spolubydlící, kolegové v práci, neznalý zdravotnický personál..
Dopuručuji „courat“ po obchodních centrech :).
Mně nevadí :D. Vím jak na ně, u mne se mohou dosyta „dobít“. Mně neubyde,
naopak, energie přijde „čerstvá“.
Partner „upíra“, který to neumí.může skončit „špatně“ (rozvod je pak jeho možnou záchranou).

Zvidatel

Dobré to asi není. Každý vysávač energie je zlý.
Může o tom vědět a může to dělat i záměrně. Ale dost často to daný člověk asi nemusí nezbytně vědět. Kolikrát i ti, co používají drobné manipulace, působení na city a citové vydírání, si nemusí uvědomovat, že to dělají.

Rokio

Ano, ví, protože je to psychopatie, nikoliv psychóza. Psychopati jsou příčetní (zdroj: můj psychiatr). Energetický upír je člověk s disociativní poruchou, a to není nic dobrého.

zjentek

Daný upír prt ví, bo upír ti pije krev, nic víc.

GM

Takovým lidem se snažím vyhýbat.