Avatar uživatele
Erika víš co

Je zelené oblečení Billie eillish style??

Chci se zeptat. Koupila jsem si celé zelené oblečení,kalhoty crop top svetr a bílo zelené boty. Když jsem chodila v oblečení po obchodě lidé se na mě pořád dívali. Jedna holka dokonce řekla, že to vypadá jako Billie eillish style. Může to lidem takhle připadat nebo se na mě dívali jen proto,že jsem celá v zeleném?? Předem díky za odpověď

Zajímavá 0 před 406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

A jak my to, tady, máme vědět, proč ausgerechnet po Tobě, ausgerechnet když jsi chodila po obchodě, a ausgerechnet lidé, čuměli? Jako máme to vyluštit z křišťálové koule? Nebo to máme vyluštit z kávové ssedliny? Nebo: co vlastně chceš? 🙄

Jestli příště budou, zase, ti lidi po Tobě čumět, tak se zeptej těch lidí, když Tě to tak zajímá, my to tady fakt jako vědět nemůžeme. 🤦‍♀️

Jinak Češi čumí, jo? Češi jsou divní, nosí hnusný hadry, fusekle v sandálech, žerou hnusný jídlo, a tak podobně. Tos tady přijela včera na kašpárkovi, nebo jsi spadla z Marsu, nebo co? 😅

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Je to možné. Zelená barva je trochu víc nápadná. Podívej se na odkaz, čeho si tam nejdřív všimneš?
https://www.ex­tra.cz/moda-podle-pekarove-adamove-politicka-na-tchaj-wanu-drazdi-cinu-v-nenapadnych-odevech-9b685/galerie/2
🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Popravdě móda není obor, kde se cítím silný v kramflecích. Zato vím jistě, že bys NEMĚLA lézt do sparťanského kotle na fotbale, zvláště když se hraje proti „srabům z Ďolíčku“ (Bohemians 1905). 😉 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Treba koukali proto, ze ti to sluselo?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Proč by mělo?

Plebs bude čumět kdykoli se odlišíš! (!!!) Ty nevíš, co si z toho jeho tupého zírání vyvodit. „Chtějí mě roztrhat na kusy?“ „Chtějí mi tleskat?“ Obojí! To podle toho, kam až mu společenský systém dovolí. Když jej systém bude držet u huby a nedovolí mu rovnou tě zabít, bude ti plebs tleskat, pokud bude systémem správně nasměrován. Ale neraduj se a ani nebuď hrdá, ti tleskači ti tleskají stejně jen proto, že jsou k tomu patřičně usměrněni. Už při byť nepatrné změně systému zcela jiným směrem tě ten plebs rozcupuje na maličké kousíčky i s celým dress upem- topem či cropem, zelené nezelená, pokud se míníš odlišovat! 👈

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Ano, je to možné. Billie Eilish je známá svým jedinečným stylem, který často zahrnuje odvážné a nápadné barvy, včetně zelene. Je také známá tím, že nosí volné, komfortní oblečení, jako jsou tepláky a oversized svetry, které by mohly odpovídat popisu tvého outfitu. Pravděpodobně se tedy lidé na tebe dívali, protože tvůj styl jim připomněl její ikonický look.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek