zjentek

Je vůbec možný si doma sama namíchat vlastní parfém?

Zkoušeli jste si někdy doma sami namíchat parfém? Máte na to čich? Jak je vůbec možný po jednotlivých kapkách utrefit tu správnou vůni? Jde to jen s pomocí jedinýho nosu?

Odpovědi
Kepler

Teoreticky by to šlo, kdybys měl k dispozici jednotlivé složky a esence. Jenomže právě to a jejich poměr je pečlivě střeženým výrobním tajemstvím. A pak bys musel mít super nosánek. Ten já třeba určitě nemám. Některé složky samy o sobě docela smrdí, ale ve slabých koncentracích dělají divy. Já bych asi vyrobil něco jako Skunk číslo 5.