toxino007

Je v pořádku EU distribuce u telefonu?

Dobrý den plánuji si koupit telefon ale nevím jestli si můžu koupit nejlevnější nabídku z heuréka.cz kde je EU distribuce jelikož jsem četl pár recenzí na EU distribuce že jsou v telefonu nežádané programy od Polských Operátorů.

Odpovědi
Quimby

EU distribuce znamená, že telefon nemusí být nutně určen pro český trh a prodejce ho nakoupí třeba v tom Polsku. Co se týče funkci tak to moc nevadí, změna jazyka/smazání věcí je otázkou pár minut. Problém může nastat u reklamací nebo LTE pásem. Kdy reklamaci prostě musíš řešit přes prodejce, protože autorizovaný servis ti je v ČR prostě nemusí vzít když to není telefon určen pro ČR. Telefon taky nemusí umět všechny LTE pásma které u nás fungují.

e1232851@trb

ANO !!!