JarkaHor

Je vhodný projektor noční oblohy pro děti jako dárek? Nebo je to spíš záležitost pro dospělého?

Odpovědi
Drap

Pokud jsou zapálení pozorovatelé hvězd, tak snad, ale myslím že by se našly i jiné zajímavé dárky podle věku a zálib. Osobně bych to dětem nekoupil. Já jsem své děti vodil do přírody a často s nimi spával i pod skutečnými hvězdami a myslím, že to mělo větší efekt, a vzpomínky do dnešních dnů

Mravenec

Vzhledem k dnešní akční době by děti asi raději ocenily Lovce duchů 2, od Bambule. Projektor vysílá po zdi duchy a děti po nich střílí laserem.

Zdroj: https://www.bam­bule.cz/cool-games-lovec-duchu-2-pack/?gclid=Cj0­KCQjwwfiaBhC7A­RIsAGvcPe5_hrfbKq­yaFWoer_Xk__mUT4E­wiGzSkfn1Gsw7DIh­r5LCQZmHr9dwa­Al96EALw_wcB

elkon

Myslím si, že jsou to vyhozené peníze, pokud to není pro někoho, kdo se tím vyloženě zabývá.

Vercule

Kluci ho mají v pokojíku večer na usínání a měli jsme ho několikrát i na narozeninové oslavě kluků jako dekoraci, tak to vypadalo dobře https://www.blu­eroad.cz/bot-projektor-nocni-oblohy/