Benjio CZ

Je vhodná Jihlavanka bez kofeinu pro 12 letého kluka?

Dobrý den. Je mi 12 let a rád bych si vychutnal kávu. Už hodně dlouho piji Meltu, Caro a jiné náhražky, ale prostě to smrdí a není to ono. Zahlédl jsem v krámu Jihlavanku bez kofeinu, tak jsem se chtěl mít pár otázek.

  1. Jak chutná, má s ní někdo zkušenost?
  2. Je to turek, nebo rozpustná káva?
  3. Jak často ji mohu pít?

Děkuji vám pěkně. Benedikt S.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Udelej si radeji kakao!

Další odpovědi
da ny

Ne.
Pití kávy (minimálně do 15 let), je nevhodné, zbytečné.
Nic, moc zdravého to není. I ta „bez kofeinu“. Ale neublíží.
Vychutnávejte si raději Meltu, ta je i zdravá. Čaje a vodu.
I čaj, pokud není bylinkový, je jen pochutina (hlavním zdrojem tekutin, je voda)ú.
https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/piti-kavy-ditete-470632/stranko­vani/2/

Napsal jste o kávě nedostatečné údaje.
Pokud je káva mletá (napsáno na sáčku), příprava může být různá. Tedy i český „Turek“.
https://www.roh­lik.cz/1419983-jihlavanka-mleta-kava-bez-kofeinu?gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMI39vr0OC­CgwMVv5mDBx05jQvHE­AAYAiAAEgIu7_D_BwE
Většina instantních káv bez kofeinu, se prodává, od mnoha výrobců, s modrým víčkem (poznávací znamení.
Jinak na internetu jste si mohl vše vyhledat snadno i sám.