Gestas

Je v českých podmínkách možné chytat ryby metodou zvanou trolling?

Nejlepší odpověď
Kepler

To asi ne, ty jsou příliš chytré, aby na to zabraly. Nejlepší je metoda Stana Laurela podle komedie situované do pravěku. Podržel komára těsně nad hladinou a rybu pak majznul obrovským kyjem.

Další odpovědi
Lamalam

Naše rybářská legislativa pro tento způsob lovu používá český výraz hlubinná přívlač a podle zákona č. 99/2004 Sb. a vyhlášky č. 197/2004 Sb. je tento způsob lovu na některých revírech povolen.

ivzez

Podle mne ano.
České ryby nejsou na trolling zvyklé,
určitě „skočí na špek“.