sorosoro

Je tvrzení věřících, že Bůh existuje také považováno za fake news?

Nejlepší odpověď
Kepler

Normální věřící nic takového netvrdí. Jen věří a víra důkazu nepotřebuje.

Další odpovědi
Kazatel

Bůh má výjimku.

aliendrone

Není. Fake news LZE vyvrátit, Boží existenci nikoliv (alespoň prozatím se to nikomu nepodařilo). ;) :)

Edison

Keplere, nemáš pocit, že se tu jeden KONKRÉTNÍ user regnul několikrát jen proto, aby prudil?