Usoman

Je tu odborný znalec hudby, co by mi pomohl s analýzou části tohoto singlu?

https://youtu­.be/zFXl1sjTdms?lis­t=LLSUgzOhsZ2m6jqB8MrA­OqRw&t=113 (1:53–2:15)
Co všechno by se dalo určit z této části? Styl zpívání … prostě všechno co se dá. V hudebním oboru jsem naprostý lajk ani nevím na co přesně se zeptat, páč hudební terminologie jde též mimo mě. Dost se mi líbí tato část a pokud bych mohl díky vaším odpovědím najít písničky zpívané v hodně podobném stylu, byl bych hrozně moc rád. Děkuji.

Nejlepší odpověď
ten který je

Netroufám si tvrdit že jsem znalec,ale tu část bych zařadil mezi tzv.atmospheric synth pop.