FXO

Je trestné říct si o drogu, i přestože jsem nic nedostal?

Neřekl jsem si přímo, ale z kontextu lze vyčíst

Nejlepší odpověď
aliendrone

Není. Stejně tak není trestné přijít do krámu a chtít koupit zbraň, i když nemáš zbrojní pas. Jiná věc je případ, že bys ji přijal – u drogy záleží na množství, u zbraně (v případě že nemáš odpovídající zbroják) je to trestný čin. :)

Další odpovědi
elkon

Podle zmateného dotazu máš asi dost.

parekakecup

V množství které nejde preprodavat podle me trestné není držet vůbec pokud chápu zákon.