bauerlukin

Je třeba v přihlášce na VŠ vyplňovat prospěch?

Dobrý den, zrovna vyplňuji přihlášku na vysokou a jsem u bodu prospěchu v jednotlivých ročnících na střední skole, ze všech předmětů. Chci se zeptat, jestli to je vážně třeba vyplňovat, nedělal bych to zbytečně? Díky

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Z celkovéhoo průměru i u z vybraných známek se započítávají body. pro přijetí.

Ale zeptejte se u vás škole, některé fakulty chtějí známky vypsat., nevím, zda jsou rubriky za obě pololetí, u jiných přiložit kopie vysvědčení s průměrem a podpisem ředitele školy. Samozřejmě budete-li přijat, pak dodáte maturitní.
vysvědčení. .

Další odpovědi
Rokio

Vždyť prospěch je mimo úspěšnosti u přijímaček také důležitý. Jedničkář je má vyšší šanci dostat se na vysokou než někdo, kdo měl na maturitním vysvědčení čtyřky.

K čemu by se to tak jinak psalo?