zjentek

Je třeba se bát půlnoci?

Hodina duchů!

Nejlepší odpověď
cochee

Asi tolik jako v poledne (hodina, kdy chodí polednice) a cca 6 večer (kdy chodí klekánice).

Další odpovědi
yuko

Prave o pulnoci jsem se vratila domu, cesta na kole byla prijemna, bylo teplo a zadneho ducha jsem nevidela. Asi pred 14 dny jsem se potkala s jezevcem a mela jsem z toho obrovskou radost, protoze jsem ho drive videla jen v ZOO nebo na obrazku.

Emefej

Ano. U nás v hospodě se o půlnoci zavírá. Všichni se toho okamžiku obáváme.

hapiky

Kdo nevěří na strašidla, tak se nemá čeho bát. Strašidla straší jen ty, kteří se ho bojí. Na hřbitov bych ale o půlnoci asi nešel.

aliendrone

Je to tak jak píše cochee – s jedinou vyjímkou. Pro Rokia si o půlnoci přijde succubus! ;) :D :D

ivzez

To nevím.
Já se jí nebojím. (Měla bych?)

Kepler

No jéje, zvláště za úplňku, toť neblahá hodina! Vlci zavile vyjí na Měsíc v zenitu, na hřbitovech v temných zákoutích číhají duchové zarytých komunistů, vyděsí každého k smrti a usilují o život každého blázna demokrata, který by se tam snad objevil. Opodál sedí na hrobech parta teens a hulí trávu. Prostě hrůza!

Shoehardt

Jak kde. 🙂

Mc Merkurion

… u nás se říká, že kdo se bojí, séře v síni …