Complex

Je tohle sáňkování pro dospělé?

Viz video: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3QLjGSd9q24

Nejlepší odpověď
Edison

To nevypadalo na uzavřenou neveřejnou cestu.. Takže.. není.

Další odpovědi
Kepler

V normálním provozu bych si to nelajznul, ale jinak je to skvělá zábava. Kdysi jsem si to vyzkoušel na prázdném a rozhlehlém zasněženém parkovišti.

Drap

My co jsme zvyklí jezdit v horském a podhorském prostředí to bereme spíše za nutnou realitu. Ovšem dost často to přílišná zábava nebývá.

marci1

V tomto terénu? V názvu videa je : … pro kluky. Podle názoru jednoho z komentujících bych je označila také na -k-: koko.i 2014. 🙂