Avatar uživatele
Drap

Taky u vás tak padá sníh ? Nestačím shrabovat.

Doplňuji:
Tak jsem byl shrabovat po třetí
Dr.Axl: samozřejmě,vím kde si to najdu, ale více mne zajímají reakce zdejších uživatelů , než strohé hlášení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, johana 56, hanulka11, pokazdejinak, fcoop, Damiana, briketka10, Illines před 4453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Praha – Hradčany : prší skoro vodorovně, fouká meluzína ( do komína ), sníh skoro roztál a případné návštěvě budu muset nabídnout přezutí. Celkový dojem – nevlídno.
Doplňuji:
Já podobné otázky mám moc ráda, žádné oficiální zpravodajství nemůže nahradit tu atmosféru sounáležitosti. Už ani to „nevlídno“ není tak nevlídné, když na něj nejsem sama. Případný palec pro mne znamená, „já to tu mám taky“ a nemusel by se vůbec započítávat 🙂, nebo třeba nahradit jiným symbolem ve smyslu >souhlasím<.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Jen lehounce,ale v přes noc ho napadalo hafo.Je to krása,akorát pro děti na sánkování. Konečně nemrzne.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jo jo a kolik ho napadlo od včera v Pardubicích, fičí strašnej vichr, ale 2°C stupně příznivého tepla, bude z toho zase břečka..
Doplňuji:
žádná břečka, sněží krásně pořád je to jako minulý rok v březnu, mám na zahrádce úplný čepičky na všem, krása, při venčení jsme se bořili, já dělala koule a zvířata běhala radostí..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Místo laických útržků máš v odkazu kompletní přehled aktuálního stavu na území ČR:
Doplňuji:
ad Drap právě proto, jsou palce označeny jako „užitečná odpověď“.

  1. Odkaz jsem vložil jako autentickou ranní informaci Novinek pro všechny motoristy a cestující, nejen pro individuální chodníček kdesi v neznámu, kde za den projde pár lidí.
  2. Přestože se tato otázka a jí podobné, může jevit jako populistická a bodovací šance, soustavně se odchyluje od pravého a původního záměru Odpovědí, které mají pomáhat všem lidem praktickými a seriózními radami v obecných situacích a nejasnostech.

Před 2 roky se proto doplnila rubrika Ankety a zábava, jen jako okrajová a doplňková pro ty „Výjimky“, jež se nedají zařadit do běžných rubrik.
Stačí porovnat zcela neúměrný podíl racionálních rubrik a této toliko zábavné, kam až za poslední rok kvalitní a racionální úroveň uboze poklesla.
Takovéto příspěvky (včetně opakovaných denních reportů, co kdo vaří apod.), zcela zvrhávají účel stránek, ačkoliv téměř každý z vás, co se tady nadšeně natřásáte, (polichoceni zájmem o vaše soukromí), pravidelně píšete dosud neznalým novicům, že toto není chat ani blog, na což si mají najít jiný portál a web.
Proto také ti nejlepší už dávno odešli a dále odcházejí (za poslední týden zažádali o zrušení účtu další 2).

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/259131-cesko-zasahlo-huste-snezeni-blokuje-dopravu.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Olomoucko-Do rána 30 cenťáků,ani teď nepoznám,kde je chodník a kde silnice.Padá a padá,k tomu ještě fouká.Nemá cenu se snažit o odhrnování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Ani jsem letos snih a mraz nezazila.Dnes 9stupnu a slunicko(skoro jako jaro)Skotsko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Dobrý den -já neshrabuju u nás tu chumelendu odnáší vichr …hrůza děs ,ale chudáci kam se to navěje …
Doplňuji:
Drape souhlasím s tebou

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

U PC ještě ne. Což je dobré znamění, že máme ještě třechu a nebo, že ji sice nemáme, ale venku sníh nepadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

V Plzni padá, teď jsem shrabovala. Napadlo zatím asi 10cm. Ale je na nule, tak to asi roztaje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

taky,taky.jupí­íí.boli me noha,nemuzu sportovat,ale zjistila jsem,ze tohle je nejlepsi relax a krasne si zaposiluji.takove prirozene sportovani na cerstvem vzdoušku::-)a jeste krasne sviti slunicko.mesto-Uherske hradiste.v Brne stejne pocasi na chlup,jak tady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

České Budějovice nic – nesněží ani neprší – nevím jestli bohužel (protože by bylo na sněhuláka) nebo bohudík (protože se aspoň nevybourá tolik lidí)

ráno poletoval trochu poprašek, ale spíš se to víc mísilo se sněhem, který sfoukával vítr ze střech…
a teď dokonce svítí sluníčko :) trochu skrz mraky, ale s modrou oblohou je to tak 50/50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

U nás jen trochu, odhrnovat není potřeba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Dr.Axl i suwa mají svým způsobem pravdu, ovšem stejně jako já sem chodí spousta lidí aby kromě poznání se i pobavili. Je to pro ně stejná zábava , nebo aspoň si to myslím, jak zase pro některé je zábava opravovat a srovnávat druhé. Možná je to opravdu tím, že nemáme najaté psychoanalitiky.
Nebyl jsem u zrodu těchto stránek, ale přesto se nedomnívám že porušuji nějakým způsobem dané podmínky, i když na to se tady možná nehraje, protože často mizí otázky a odpovědi které jsou naprosto korektní a nic neporušují.

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Slyšels někdy větu, že neznalost zákona neomlouvá? Většina z nás také nebyla u zrodu otázek, ale registrací jsme se všichni zavázali dané podmínky dodržovat. Na silnici se tě také neptají, zda se ti předpisy líbí nebo ne.
Pro připomenutí si stačí zopáknout příslušný odstavec, na nějž všichni tak rychle zapomínají:
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Původně jsem vložil odkaz na Novinky bez komentáře, ty ses ohradil, tak jen reaguji.
Právě barbakan, ty a vám podobní, co denně vkládají záplavu plytkých otázek do zábavy, zcela degradují a zneužívají princip poradního serveru.
Jedinou korektní otázku jsi vložil naposled před 5 dny, v rubrice jazyky, ale celý tucet do zábavy. Opravdu ti připadá, že skóre 1:12 je vyvážené?

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokud vkládám plytké otázky,jak mám vkládat otázky hluboké ?!

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Právě jsi zazmatkoval s další otázkou na smazání „Na co se ptají děti rodičů?“, nebo jsi chtěl ještě více „vylepšit“ skóre?

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

To je problém mnoha poradenských serverů, ale nejspíš tohle lidé potřebují o něco víc, než praktické rady. Ty se dají lépe najít na specializovaných serverech, kde odpovídají odborníci. Já jsem taky odněkud odešla…

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad suwa, asi máš pravdu a možná je to jeden z důvodů, proč admini tento trend částečně tolerují (kromě komerčního počtu přístupů, jimž to nepřímo napomáhá).
Jenže bychom si asi všichni měli občas připomenout, proč vlastně byly tyto stránky založeny a jaký byl jejich záměr.
To, co píšeš, je jen dokladem toho, že fenomén internetu vlastně supluje mnoha lidem krizi v sociální komunikaci a tady se to pokoušejí virtuálnš nahradit. Každý se občas potřebuje vypovídat, a když v reálném životě nemá komu (a nemá ani ty drahé psychoanalytiky jako v Americe), tak to prostě dělá tady.

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

ad Dr.Axl – bedlivě sleduješ prohřešky proti kodexu – nic proti tomu, ale možná netušíš, že tady (i jinde) funguje ještě taková „podzemní“ poradna, kterou si uživatelé vytvořili sami, právě třeba z potřeby sociální komunikace, nebo pro možnost podrobněji se věnovat otázce. Navrch je vidět : dotaz ⇒ 2–3 odpovědi a dost. Jedná se většinou o téma, které většinu uživatelů nezaujalo a navíc vyžaduje doplnění o obrázky a další materiály. Než to nahrávat přes nadapenny, pošlu to jako přílohy k mailu, případně se problém řeší pomocí Skype. To se většinou nedá vyřešit za den a stále dohledávat zpět a přidávat nové názory už nemá pro nikoho jiného smysl, protože se dotaz aktualizuje pouze při doplnění autorem a to pouze 1×. Sůwa 🙂

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad suwa, ne bedlivě, jen namátkově, ostatně takových je tu víc, já se k nim jen před půl rokem přidal.
O podzemní nejen vím, ale jsem i jejím účastníkem, tam také doplňujeme seznam případných zájemců o sraz Odpovědí.
Nakonec právě k tomu ty profily jsou a je to tak v pořádku, plno věcí se dá vykomunikovat lépe napřímo, než na webu. Proto je v kodexu uvedeno, že všechny osobní vzkazy by měly být řešeny přes osobní profily uživatelů.
Že tomu tak není, můžeš názorně vidět sama.

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Doufám,že mě ze seznamu zájemců o sraz Odpovedi neškrkneš!

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Opět souhlasím, názorně například vidím, že spolu jinou formou komunikovat nemůžeme 🙂. Naštěstí mezi zájemce o sraz Odpovědí nepatřím.

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Komunikace nefunguje, jak mi právě oznámili Mailer s Daemonem. Můžeš prosím zkontrolovat správnost adresy? Typovala bych, že tam chybí jedno písmenko (l). Sůwa

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zkontrolováno a odesláno repete.

před 4452 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek