FlAsh_7

Může hudba ovlivnit život člověka?

Zdá se mi, že od doby, co jsem přestal poslouchat rap a začal jsem s heavy metalem mám takový mnohem příjemnější život. V poslední době bych se však chtěl k rapu vrátit, ale nevím jestli mám…Může hudba podle toho jak to popisuji ovlivnit život člověka?

Odpovědi
Edison

No a? Co čekáš za odpovědi? Že ti tu budem říkat, co máš, nebo nemáš dělat? To jsi nesvéprávný?

Po úprave otázky: Ano, může.

jáára

Mám raději PUNK .
Ano

quentos

Do pole pro otázku se píše konkrétní otázka.