venom

Je mi pořád blbě asi jako při střevní chřipce. Pobolívá mě žaludek a střeva, někdy mi hučí v uších. Může to být stresem?

Po dlouhé stresovém období, kdy jsem musel řešit zdravotní a pracovní problémy, je mi pořád tak nějak blbě. Přirovnal bych to k lehčí střevní chřipce. Pobolívá mě žaludek a střeva, někdy mi hučí v uších. V noci je to v pořádku, trápí mě to přes den. Je možné, že po dlouhém stresu, který již nemám, se tělo dává dohromady a trvá to tak dlouho? Je to cca už 4 měsíce. Máte někdo podobnou zkušenost nebo radu, co se to děje?

Odpovědi
Ametyst

Bylo by dobré věnovat pozornost jídlu a pití, protože to je naše PHM a ovlivní víc, než si myslíme.
https://www.vim­cojim.cz/maga­zin/clanky/o-zdravi/Zdrave-palivo---Jak-ovlivnuje-jidlo-nasi-psychiku__s10012x1­0934.html

Edison

Bez řádného vyšetření by možná mohl sdělit nějaký soud leda šaman…