fcoop

Je to podvod,nebo vlastně není...........?

Vždyť to,co bylo slíbeno,bylo vlastně dodrženo.

http://screen­shot.cz/5NBBE/

Za ty sociální pracovnice omluva,ale jak bylo koupeno..........

Nejlepší odpověď
www

Je to pouze už hodně vousatý vtip 😉

Další odpovědi
annas

Najdou se koumáci, kteří klamavou nabídkou či informací vylákají peníze od důvěřivých jedinců. Přitom se občas pobaví … Adresáti zboží obdrží, ale bohužel za svou důvěru skutečně zaplatí … Pro ně to zábava není …

Moje známá také naletěla – už je to několik let, tehdy šlo o malou částku. Poslala Kč 10 v obálce a získala radu na hubnutí: Nežer!

Informace pravdivá, ale mohla ji mít i zadarmo.

Není všechno zlato, co se třpytí…

anonym

Jo to fake…
😉
Ale jinak by šlo o podvod – lupa předměty nezvětšuje, zvětšuje jen jejich obraz.

johana 56

Zaslání lupy bych za podvod považovala.Na druhou stranu jde o moje svobodné rozhodnutí,pokud věřím že nabízený produkt pomůže a objednámsi.Musím počítat také s tím,že na mém přání být dokonalejší jiný snadno vydělá.

led

Internetový podvod… len internetový?
Pozrite si obal na lupu: „zvětšuje 3ד, ale čo zväčšuje, to už tam nie je napísané. „Ale jinak by šlo o podvod – lupa předměty nezvětšuje, zvětšuje jen jejich obraz.“(mowla).
Už len na prípade tejto lupy vidno chyby predajcov a výrobcov v informovanosti zákazníkov. Naivný zákazník potom dobrovoľne naletí na každý trik „šmejda“.
Hlavne na internete so zvýšenou pozornosťou si treba preveriť dôveryhodnosť predajcu a ponúkaný tovar – ujo Google to umožňuje po zadaní kľúčových výrazov (názov výrobku, meno predajcu, recenzie,…)

marci1

Není. Je to jen vtip.

Jádrohlod

Ale jo , je to podvod !! Znám dva experty , každý si na to naběhli , každý jinde. Asi jako dříve rada jak zhubnout, za dvacku + známku na dopis v obálce , přišla odpověď : Nežer tolik ! Jo , a ta lupa se prodává u Ting-Ťonga za 5 Kč na tržnici. Tak to vyjde nastejno a laciněji, …

anonym

Je to starý fór, ale dobře:
Samozřejmě toto by podvod byl, protože z objektivního hlediska se nic nezměnilo.
Lupa tak vysokou cenu určitě sama o sobě nemá, takže by se jednalo i o neoprávněné obohacení.
V mnohém mi to připomíná předváěcí akce se slibovanýmn dárkem za 1000,– Kč. Potom skleroticlký důchodce dostane toaletní vodu za 50 Kč a myslí si, jak užitečně strávil den.
O podvodníky dnes není nouze, je třeba opatrnost, hlavně tam,kde jde o zboží a o peníze.

LeVovič

Kdysi se na internetu objevila úžasná nabídka – pohodlné křeslo asi za 500, samozřejmě si ho objednala spousta lidí, poté, co zaplatili peníze jim doručili opravdu křeslo, ale do domečku pro panenky a je toto podvod? :D ve své podstatě to podvod není, protože se nikde nepsalo, jak veliké to křeslo je ;) a pravděpodobně je to stejné i s tímto – pokud se nepsalo, že se jedná o tablety, nebo něco podobného, pak v tom nevidím nejmenší problém ;)