bolak

Kartářská záležitost

Prý tu máme vykladače karet, mě by zajímalo toto: dostanu karty, sejmu je, kartář mi je vyloží na stůl a dozvím se svůj osud, co jsem zač a spoustu dalších blbinek,,,tak a teď přijde to čemu nerozumím, když to za pět minut sejmu znova, tak abych mi byl vyložen stejnej osud (což by měl, pokud teda kartářství není podvod) muselo by mi vyjít naprosto totožné rozložení karet. Chápu to správně nebo jsem někde udělal chybu?
Doplňuji:
zatím jsem neobdžel uspokojivou odpověď…

ocko, jako místní guru v těhlenctěch mystickejch záležitostech, vyjádříš se prosím taky k tématu?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nebyla jsem u kartářky, nikdy nepůjdu, nevěřím na jejich lži a za peníze co bych jí dala si raději koupím něco užitečnějšího, nechápu taky ty lidi co volají do TV a utrácejí..

Další odpovědi
anonym

Věřím, že existují lidé se zvláštními věšteckými nebo lékařskými schopnosti, ale ti zpravidla nechtějí peníze a popularitu. Jinak otázka zde položená bolakem mě také jednou napadla. Myslím si, že všechno je jenom podvod. Vždyť té kartářce řeknete všechno o svém životě ani o tom nevíte.

hanulka11

Nevím jestli jsi udělal chybu, ale kdo věří ,je mu jedno kde sejme .Pro kartářky /ře/ je to dobrý zdroj příjmu , protože stále je dost těch ,kteří mají zbytečné peníze a věří těm blábolům.

anonym

Bolaku, na přímou otázku dostaneš přímou odpověď:
Mí klienti mi na karty nesahají (tohle dělá každý kartář podle své metody, já si do svých obrázků nenechávám zavléct cizí energie).
U mne se dozví klient, co ho čeká od okamžiku, kdy u mne sedí, do tří let (zase se jedná o každého kartáře individuálně). Někdy ale karty řeší kratší úsek, třeba jen ten 1 rok, nebo dokonce jen půl roku.
Teoreticky vzato by při stejné osobě měl dát opakovaný výklad stejný význam. Kdysi, když jsem se vykládání učila, jsem si to vyzkoušela. Vyšlo to stoprocentně s tím rozdílem, že u některých bodů další výklad podrobněji „rozvedl“ výklad předchozí.
Chybu děláš v tom, že si z těchto věcí děláš blázny. Já se o tuto schopnost nikoho neprosila a kdyby mi před 8 lety někdo řekl, že budu vykládat karty, tak bych se mu vysmála. Nejsem guru a neberu tuto záležitost jak mystickou. Pokud máš problém a chceš se objednat, napiš do interní pošty. Sazbu mám 500 Kč za jedno sezení a jsem oficiálně registrovaná. Neboj živnostenské oprávnění mám.
Doufám, že jsem uspokojila Tvou potřebu nahlédnout mi pod pokličku.

arygnoc

nechápete to, urobil ste chybu:
neverte na vykladanie z kariet, je to šarlatánstvo.
a dobrý zdroj príjmu, zavolajte mi na 900999999 (iba 99 Kč/min, z toho prvé tri minúty pre vás iba ezoterická hudba).

pusinka50

Nemusí, všeobecně platí, že třeba kulové karty souvisí s penězi, srdce s láskou a přátelstvím atd. Hodně záleží v jakém pořadí jsou karty vykládány, která karta následuje za kterou a která karta leží vedle jiné karty a jak ji ovlivňuje, nebo třeba v tarotech někteří berou v potaz, zda karta je vyložena obráceně „hlavou dolů“, prostě všechno se vším nějak souvisí a úplně jiné karty v závěru dají stejný výklad

bolak

ocko: Já si přece blázny nedělám, co bych z toho měl? Všechno co tady píšu píšu s naprostou vážností, já dokonce věřím tomu že to co říkáš je pravda, a tak mě právě napadlo, když ty jako kartářka určitě dokážeš říct o člověku spoustu věcí, jako kolik bude mít dětí, čím se živí, jak dlouho bude žít a podobně, tak že odhadnout pohlaví klienta z vyložených karet by měla být hračka, to je vlastně základ ne?

Přece kdyby kartář nepoznal ani chlapa od ženský, jak by mu potom dotyčná osoba mohla věřit v tom že ví co má dělat se svým životem, aby se zlepšil, že?

Čili až bude ten velkej odpověďáckej sraz, souhlasila bys s tím že bysme provedli takovej pokus? Že bychom náhodně vybrali z davu deset lidí, každý z nich popořadě by ti sejmul balíček karet nebo vlastně bys ho sejmula ty, když máš ty jiný metody, ale otočená zády ke klientovi samozřejmě, a ty bys nám pak po vyložení karet vždycky řekla jenom to, jestli ta osoba které jsi vyložila karty je muž nebo žena? Já bych ti potom ještě zdarma spočítal procentuální úspěšnost a mohla by sis to pak přidat třeba někde do CVčka.

No a pak až todle doděláme, tak můžem dát třeba ten petangue jestli budeš chtít.

anonym

A pak mi chceš tvrdit, že si „srandu“ neděláš? Milý boláčku, kartářství jako takové se řídí KODEXEM a ten já porušovat nebudu. Pokud chceš dělat pokusy, tak zkus chemii. No a pokud budeš chtít výklad karet, na ten už máš informace v odpovědi. Klidně považuj kartářství za nesmysl nebo šarlatánství. Podle mne je to dar, že někdo vidí dál a vidí věci, které většině lidí zůstávají uzavřeny. Klidně si z toho dělej šoufky a klidně plánuj pochybné aktivity na setkání, které se nějak nedaří dát dohromady.
No a petangue nehraju. Takže máš ušetřenu další trapnost se stařenkou, do které se tak zkoušíš strefovat. Pokud Tě to ale baví, tak si posluž. Zřejmě na víc nemáš.

bolak

Jaké zas pochybné aktivity? Sám Dr.Axl by ti jistě řekl, že je to „hloupé a nelogické“, naproti tomu já jako jediný se snažím uvěřit, ale potřebuju mít alespoň minimální jistotu, že víš co děláš, že si z lidí akorát nestřílíš. A tu mi právě poskytneš tím, že se podrobíš úvodní zkoušce. Můžeš to nazvat představením svých dovedností, něco jako invex, já ti to pětikilo klidně dám a dokonce ti i zatleskám pokud se to povede, ale jestli máš strach že by se něco mohlo provalit, tak to samozřejmě pochopím a už tě s tím nebudu dále obtěžovat. Nerad bych ti tu odradil případnou potencionální klientelu a připravil tě tak o živnost, to bys mě pak třeba mohla ještě zažalovat. Já už teda párkrát u soudu byl a vždycky jsem dopadl dobře, ale u kartáře člověk nikdy neví, jestli nakonec nevytáhne nějaký nečekaný eso z rukávu…