Avatar uživatele
Toryna

Vidím lidi, kteří na daném místě nejsou. Jsou to vidiny? Co s tím?

Ve čtvrtek jsem šla domů a o kousek dál jsem viděla bráchu s jeho synem, ale neviděli mě, protože jsem musela odbočit. Pak jsem se mámy zeptala, co tam dělali a ona řekla, že jsem si je musela s někým splést, protože bratr je v Praze (130 km od nás). Druhý den jsem šla ze školy domů a viděla jsem na hřišti svou sestřenici s dvěma kamarádkama, ale taky jsem je nepozdravila, protože byly daleko a já odbočovala někam jinam. Večer jsem si se sestřenicí psala a říkala, že jsem je tam nemohla vidět, protože byly na školním výletě v cizině. Já jsem si na 100% jistá, že to byly ony. Co mám dělat? Myslíte,že trpím nějakými vidinami? Jaký na to máte názor? Moc prosím odpovězte a předem děkuji za odpovědi a názory.

Zajímavá 0 před 2519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Tohle mně normální teda vůbec nepřijde.
Asi bych o tom napsal do Enigmy (časopys), příběhy čtenářů a jistě bych vyhrál knížku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Možná. To bude vědět jedině lékař (psycholog, případně psychiatr). Tady nejsme lékaři.
Otevřete taky občas nějakou knihu. Jednak je to dobrá relaxace, jednak se dozvíte zajímavé věci, třeba to, že se před čárkou nepíše mezera, zatímco za ní ano.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Možná bys neměla tak hulit. Ono různé představy jsou fakt zrádné. Zdálo se mi v noci, že vedle mně leží krásná baba, probudím se – a nic. Taky se mi zdálo, že jsem se počůral, probudím se – a fakt!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Nic zvláštního. To se stává, když jsou si někteří lidé podobní. Zajímavé je však to, že jsi v nich viděla své známé, ale vůbec jsi se k nim nehlásila, protože jsi musela někam odbočit. Mozek je zvláštní orgán. 🙂

Upravil/a: luckykubrt

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek