Nassin

Je těžké vás urazit?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, je těžké mě urazit. Velmi lehké je rozčílit mě.

Další odpovědi
Kepler

Ani ne, jsem dost splachovací. Spíš je snadnější pořádně mě vytočit.

Justin1

Řekl bych, že ano. Urazit mě může ten, kdo poškozuje moje práva nebo mou důstojnost.

elkon

Záleží kdo tak činí, ale většinou se to nepodaří.

zjentek

Mě dokáže urazit jedině inteligent, takže uražený jsem v životě ještě nebyl. A „rozhodit“ mě dokáže jedině debil.
A ano, když vycházím z domu, při návratu bývám rozhozený často.

paul1

Je to těžké, ale hodně záleží na tom, od koho výtka pochází. Od lidí cizích, nebo mně nesympatických to nehrozí.

aliendrone

JJ, prostě miluji sebehodnocení. Vždy z něj vycházím jako VÍTĚZ – BEZ VYJÍMKY! ;) :D

Ale vážně – tohle těžko posoudím, už jen proto, že nedělám velké rozdíly mezi „formami napadení“. Je vcelku fuk, jestli mně napadneš slovně nebo kladivem. Prostě buď mě to nechá klidným NEBO se tak nějak ani NESTAČÍM URAZIT, protože „vybublám“, no. :D :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Kepler možná taky měl na mysli spíš „ano“. Otázka zní, jestli je těžké nás urazit, takže odpovídám „ano“ a chci tím říci, že to je těžké (v tom smyslu, že většina lidí mě neurazí).