50centes

Hip Hop/Rap nebo Metal/Rock

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ella

ROCK A METAL

4ever!

Další odpovědi
Jikra

ROCK A METAL

Je mi skoro 64 let ale jedině Hard rock and Heavy Metal(power/me­lodický).

Lorrien

ROCK A METAL

ale tak Nu metal taky není špatný 🙂

barnajka

ROCK A METAL

Hip hop a rap mě nechává absolutně chladnou, z metalu mám ráda hlavně pagan metal,…zato rock ‚můžu‘ snad ve všech jeho podobách: soft i hard, indie i alternativa, dost mě chytnul i folk rock (hlavně s prvky keltské nebo skandinávské hudby)

ten který je

ROCK A METAL

Od Rolling Stones až po některé metalové kapely.Není nad to zmáčknout kytaru!:-)

tommyangello

HIP HOP A RAP

Tady je krásně vidět ta mediální manipulace..Nechci vás urážet, ale kdo z vás o hip hopu a rapu něco ví? Je mi jasný, že většina z vás ho bere jen jako „žvejkání přisprostlých básniček do mikrofonu“, ale tak tomu už dávno není…můj názor, ukamenujte mě 🙂

iceT

ROCK A METAL

Všecko,klidně i dechovku,ale hiphop a rap nikdy…

HIP HOP A RAP

určite hip hop a rap je lepší neš rock a metal ,protože fakt bych nesnesla poslouchat furt to řvaní jako rock a metal,nikdy!!

akvidzerp

HIP HOP A RAP

anonym

ROCK A METAL

quentos

ROCK A METAL

Raduska1

HIP HOP A RAP

BENYTA

ROCK A METAL

To je těžký, jsem stará škola, místo ukolébavky rockové balady…proti jiným stylům nic nemám, jen je neznám a ani po tom netoužím.

Ravenne

ROCK A METAL

Heřman

HIP HOP A RAP

OtakuNuGoth

Nejlepší je hezky dohromady Nu metal 😏👍

ten který je

Ad Tomyangelo:O jaké masáži to mluvíš?At si každý poslouchá co chce.Nikdo ti nic nevnucuje,pos­louchej co máš rád a nerozčiluj se.